هدف برپایی بازارچه های کارآفرینی ، ترویج فرهنگ کسب و کار و کارآفرینی است

شب گذشته، نعمتی سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران بعنوان شهردار شب به همراه جمعی از معاونین این سازمان از بازارچه کارآفرینی و دست آفرین در بوستان گفتگو ،مراکز تحت پوشش سازمان متبوعش و محله هرندی در منطقه 12 بازدید کرد .

به گزارش گروه اجتماعی برنا ،  به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، " اکبر نعمتی " سرپرست این سازمان ،شب گذشته به عنوان شهردار شب تهران در تجربه ای متفاوت و همزمان با ماه مبارک رمضان و بارش رحمت الهی در شهر از هنرهای دستی و بازارچه های کارآفرینی در بوستان گفتگو بازدید کرد .وی ضمن بازدید از غرفه ها با صاحبان ایده ها و کارآفرینان حاضر در بوستان به گفتگو نشست .

سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در خصوص برپایی بازارچه های کارآفرینی همزمان با ماه مبارک رمضان گفت :  این بازارچه ها با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره ) و کارآفرینان تحت حمایت این مجموعه در شب های پربرکت رمضان با هدف ترویج فرهنگ کسب و کار و کارآفرینی و آگاهی شهروندان از محصولات و تولیدات این عزیزانِ هنرمند برپا شده است .

نعمتی  با اشاره به موضوع توسعه‌ی کارآفرینی در دانشگاه­ها و ایجاد روحیه و توان کارآفرینی تصریح کرد : تقویت روحیه‌ در کارآفرینان و ساخت مؤسسات مختلفی مانند مراکز کارآفرینی، پارک­های مختلف علوم و فناوری و شرکت­های دانش بنیان  از جمله اقداماتی است که ارگان های همکار برای حمایت از کارآفرینان انجام داده اند تا بتوانند ایده­های مختلف کارآفرینی را تقویت و حمایت کنند.

سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران همچنین در پایان بازدید از سامان سرای لویزان و اسلامشهر و مددسرای خاوران نیز بازدید کرد .

وی ضمن بررسی و ارزیابی مشکلات موجود و گفت وشنود با مدیران مراکز و پرسنل شیفت با مددجویان نیز به گفتگو پرداخت .